Gloria Jean's Coffees

Sosyal
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14.6 MB
  • Version 2.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Limonist
Kahve keyfinizi artık daha çok çıkartacaksınız.

Gloria Jean?s Coffees uygulaması mobil cihazınızda mutlaka bulunması gereken kahve keyfinizi ikiye katlayacak harika bir mobile uygulamadır. Limonist Medya tarafından geliştirilen Gloria Jean?s Coffees uygulaması sayesinde Gloria Jeans kafenin sizlere sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Gloria Jean's Coffees mobil uygulamasını indirin, hediye kahvenizi büyük bir keyifle yudumlamanın keyfini yaşayın.
Mobil uygulamamızla Gloria Jean's Coffees keyfini ve fırsatlarını yanınızdan ayırmayacaksınız. Ayrıca sadece uygulama kullanıcılarına özel promosyon ve ayrıcalıklardan yararlanabileceksiniz.

Uygulamaya sahip olarak sizde sizlere özel sunulan fırsatları kaçırmayın. Mobil cihazınız sizlere kahve keyfinizde de eşlik ediyor ve daha çok kahve içmeniz için sizlere fırsat tanıyor. Sizde Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza Gloria Jean?s Coffees uygulamasını ücret ödemeden indirin, kayıt olun kahvelerin tadını çıkartın. Kendinize olduğu gibi arkadaşlarınıza da kahve ısmarlayarak sohbetin daha da koyulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem sohbetiniz genişler hem de arkadaşınızı mutlu ederek keyifli bir güne kavuşmuş olursunuz. Gloria Cafe'nin sizlere sunmuş olduğu bu fırsatı kaçırmayın. 

Gloria Jean's Coffees indir
DİĞER SÜRÜMLER